English

Prestare servicii de organizare a Festivalului transfrontalier al bunului gust și al educației în municipiul Orhei

Asociația Umanitară ”Filantropia Creștină”, intenționează să atribuie un contract de Prestare servicii de organizare a Festivalului transfrontalier al bunului gust și al educației în municipiul Orhei în cadrul proiectului ”Educație pentru dezvoltarea rafinamentului în domeniile creative și productive de pe ambele părți ale Prutului” / 2SOFT/1.1/187, cu asistența financiară oferită în cadrul Programului Uniunii Europene, Programul Operațional Comun România – Republica Moldova 2014 – 2020.

Anunțul de participare și specificațiile le puteți vizualiza mai jos! 

Data limită pentru depunerea ofertei este: 10 decembrie 2021, ora 16:00.

Pentru informaţii suplimentare:

Telefon: 068855440

E-mail: filantropia.crestina@yahoo.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Executarea picturii Bisericii 
„Sfântul Cuvios Vasile de la Poiana Mărului”
este realizată cu sprijinul Departamentului pentru Relația cu Republica Moldova. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a Departamentului pentru Relația cu Republica Moldova.