Furnizare de consumabile pentru incubatorul de literatură – Proiect ”Educație pentru dezvoltarea rafinamentului în domeniile creative și productive de pe ambele părți ale Prutului” / 2SOFT/1.1/187

Solicitare_oferte_Incubator_literatura(descarcă)anunt_Consumabile_literatura-1

Asociația Umanitară ”Filantropia Creștină”, intenționează să atribuie un contract de furnizare consumabile pentru incubatorul de literatură în cadrul proiectului ”Educație pentru dezvoltarea rafinamentului în domeniile creative și productive de pe ambele părți ale Prutului” / 2SOFT/1.1/187, cu asistența financiară oferită în cadrul Programului Uniunii Europene, Programul Operațional Comun România – Republica Moldova 2014 – 2020.

Anunțul de participare și specificațiile sunt disponibile pe pagina web www.parohia.md.

Data limită pentru depunerea ofertei este: 01 februarie 2021, ora 16:00.

Informaţiile adiţionale posibile sau clarificările/întrebările vor fi publicate pe pagina web www.parohia.md.

Pentru informaţii suplimentare:

E-mail: filantropia.crestina@yahoo.com